Elroy

Dijitali ve sosyal medyayı seven
yeni nesil yaratıcı reklam ajansı.

S

ektörün öncü reklam ajanslarında, global ve yerli markalarla sayısız projeyi ve ödüllü çalışmaları, on yılın üzerinde bir süre boyunca deneyimlemiş, farklı disiplinlerde uzmanlaşmış bir kuvvet ile doğduk.

Geleneksel reklam ve pazarlama konularında sahip olduğumuz tecrübeyi dijitalle buluşturabilmek, en kuvvetli hizmet kaslarımızdan birini oluşturur. Böylece geleneksel ajansların sahip olmakta zorlandığı dijital esneklik ve yeni mecra deneyimine sahipken; sadece dijital uzmanlığa sahip ajansların da aksine, hedef kitle alışkanlıklarını, mecra özelliklerini ve marka pazarlama ihtiyaçlarını ortak potada değerlendirebilmekteyiz.

Dijitali, stratejik ve yaratıcı yönden kucaklayan bir ajans olarak, hedef kitlenin beklentilerini ve markanın ihtiyaçlarını anlayıp, en uygun, özgün çözümleri üretmekteyiz.

Neden
Elroy?_

E

lroy olarak çözüm ve sonuç odaklıyız. Dijital sektörde kuvvetli deneyim sahibiyiz. Çerçeve dışından bakarak her zaman kaliteye dikkat ederiz. Online ve offline mecralarda deneyimliyiz. Detaylara ve kaliteye önem verir, teknolojiyi yakından takip ederiz.

D

etaylı düşünüp, kullanışlı sadelikle, fark yaratan bir kalite sunmaktayız. Çalıştığı projelerde olası olumsuz teknolojik senaryolara karşı dürüst yaklaşan, proje başında iş birliklerimizi aydınlatırız. Proje süreci öncesine ve sonrasına aynı değeri verir, markayı benimseyerek hareket eder, devamlılığa önem veririz.

Yaratıcı parlak fikirler,
kaliteli projeler,
çözüm odaklı birliktelikler…

Sosyal Medya Öncelikli + -

İletişimin can damarı artık sosyal medya. Yaptığımız çalışmalarda sosyal medya öncelikli düşünüyor, yeni nesil alışkanlıklara göre yön veriyoruz.

Dijitali Seven Yaratıcılık + -

Yazılım, sosyal medya, dijital mecra gibi farklı dijital disiplinlere hakim olmanın avantajıyla yaratıcı çalışmalarımıza bu kasla yön veriyoruz.

Mecra Yeniliklerini Takip + -

Sürekli güncellenene dijital mecraları yakından takip ediyor, en yeni ve efektif reklam araçlarını kampanya sürecine dahil ediyoruz.

Duygulara Dokunan İletişim + -

Stratejinin filizlendiği andan yaratıcı çalışmaların tamamlayıcısı ufak dokunuşlara kadar… İnsana, duygulara dokunan fikirler önceliğimiz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec